НАКАНУНЕ

Новостное Интернет-издание

By

Кононенко заперечує вихід з політсили Порошенка, але йде з керівництва партії

Народний депутат Ігор Кононенко заперечує вихід із політичної партії «Європейська солідарність» (раніше – «Блок Петра Порошенка») і заявив про намір залишити посаду керівника обласної партійної організації та скласти повноваження члена президії партії.

Про це Кононенко повідомив журналістам у кулуарах парламенту, передають Українські Новини.

«Я вітаю оновлення партії «Європейська солідарність» і вітаю те, що поруч із нашим лідером Петром Порошенком мають стати нові обличчя для того, щоб продовжити те, що було розпочато – рух до Європи і рух у НАТО… тому, я прийняв рішення і написав заяву. Причому, не просто як політичну заяву. Я спеціально написав напередодні з’їзду для того, щоб з’їзд зміг прийняти відповідне рішення, що я йду з керівних посад партії. Це означає, що я закінчую свої обов’язки керівника обласної партійної організації та закінчую свої обов’язки члена президії партії», – сказав він.

Також Кононенко зазначив, що не претендує на номер у списку оновленої партії на позачергових виборах до парламенту, але вважає, що зробив досить багато для країни і для партії для того, щоб таке місце отримати.

При цьому остаточне рішення про участь у позачергових виборах у Раду, депутат ще не прийняв.

Нагадаємо, раніше Ігор Кононенко заявляв, що вирішив поступитися своїм місцем у партійному списку новим політикам, «біографія яких буде писатися на чистому аркуші, що не заплямований у гібридній інформаційній війні».