НАКАНУНЕ

Новостное Интернет-издание

By

КВУ попросив перевірити фільм «Слуга народу» на агітацію від Зеленського

Громадська організація «Комітет виборців України» попросила Національну раду з питань телебачення і радіомовлення перевірити фільм та серіал «Слуга народу» та інші фільми та авторські програми з кандидатами в президенти України на предмет відповідності законодавству.

Про це КВУ повідомив у Facebook.

У зверненні до Нацради у КВУ акцентували увагу, що медіа-контент, в якому беруть участь кандидати в президенти, може не відповідати положенням закону «Про вибори президента України» в рамках проведення передвиборної агітації.

Також комітет звернувся в Центральну виборчу комісію з вимогою роз’яснити зміст окремих положень закону «Про вибори президента України» щодо агітації у фільмі «Слуга народу».

«Враховуючи значний ажіотаж і щоб уникнути політичних спекуляцій щодо позиції КВУ в питанні відповідності відеофільму «Слуга народу» вимогам чинного законодавства, КВУ вважає за потрібне звернутися до Центральної виборчої комісії з проханням роз’яснити зміст окремих положень закону «Про вибори президента України», пов’язаних з веденням передвиборної агітації шляхом оприлюднення відеофільмів», – йдеться у повідомленні КВУ.

Нагадаємо, раніше «Опора» назвала благодійні концерти Зеленського і групи «95 квартал» передвиборною агітацією.