НАКАНУНЕ

Новостное Интернет-издание

By

Луценко заявив про намір піти у відставку після виборів до Ради

Генеральний прокурор Юрій Луценко розповів, що піде у відставку після парламентських виборів.

Про це він заявив в ефірі на телеканалі ICTV.

«Я вважаю, що треба поважати вибір українського народу, який обрав нового президента, але це не означає, що в один день всі мають піти у відставку, бо Конституція і закони України обумовлюють хто має піти у відставку, а хто має дещо пізніше прийняти відповідне рішення», – висловив свою думку генпрокурор.

За його словами, він вже вирішив, що робитиме далі.

«Для себе таке рішення я прийняв, вважаю, що моє завдання разом із колегами з правоохоронних органів провести ще не тільки чесні президентські, але і чесні парламентські вибори, і після цього я піду у політику – не в списки будь-яких партій, а до людей, з якими буду працювати над своїм баченням розвитку України», – розповів Луценко.

Глава ГПУ зазначив, що його бачення у тому, «щоб в країні цінували людей за справи, а не за слова, за конкретні вчинки, за вміння брати на себе відповідальність», тому він бере на себе відповідальність довести справу трирічного перебування у ГПУ на себе, а потім повернуться туди, звідки прийшов, – до людей.

За його словами, він не боїться втратити «будь-яку депутатську недоторканність».

«Завжди вважав, що центр української політики знаходиться не під куполом Верховної ради, а на вулиці, там, де вона насправді слугує людям», – сказав Луценко.

На уточнююче питання ведучого про дату відставки, Луценко відповів наступне:

«Вибори до парламенту відбудуться в 20-х числах липня, відповідно, новообраний парламент сформує свої керівні органи, складе коаліцію, обере уряд, і після цього, очевидно, прийме рішення про нового генерального прокурора», – підкреслив глава ГПУ.

Нагадаємо, раніше Юрій Луценко заявив, що вважає себе ефективним главою Генеральної прокуратури.