НАКАНУНЕ

Новостное Интернет-издание

By

Ляшко вимагає від Зеленського відповіді, що буде з мовою і землею

Не допустити проросійського реваншу і дилетантського хаосу, які провокує новообраний Президент, закликав українців та політичні сили Олег Ляшко на засіданні Погоджувальної ради.

Лідер Радикальної партії підкреслив, що українське суспільство глибоко стурбоване загрозами, що нависли над Україною, і вимагає від Володимира Зеленського дати чіткі відповіді на ключові для кожного українця запитання, – передає прес-служба Радикальної партії.

«Ініціатива референдуму про дружбу з Росією, вперте ігнорування Президентом Зеленським української мови під час публічних виступів, скандальні і некомпетентні призначення ним людей Януковича, Азарова, Порошенка – все це ознаки проросійського реваншу. Саме тому ми вимагаємо від Президента Зеленського дати чіткі відповіді на запитання від українців: яка доля закону про мову – чи збирається він у новому парламенті скасовувати цей закон; яка доля змін до Конституції про особливий статус Донбасу і амністії бойовиків і яка доля української землі – чи збирається Зеленський її продавати іноземцям», – наголосив політик.

Також Олег Ляшко звернувся до Володимира Зеленського з вимогою скасувати скандальні кадрові призначення, зокрема, голови Адміністрації Президента Андрія Богдана, призначеного всупереч закону про люстрацію.

«Зеленський у цьому плані нічим не відрізняється від свого «попєрєдніка» Порошенка, який так само все своє бізнесоточення призначав на ключові кадрові посади. Парламент має зробити те, що обіцяв пан Зеленський – прийняти закони про імпічмент Президента, ТСК Верховної Ради та відкриті виборчі списки, скасувати недоторканність Президента, депутатів і суддів, а також внести зміни до Конституції про скорочення кількості депутатів до 250 чоловік. Я звертаюся до всіх українців та демократичних сил і закликаю об’єднатися, щоб захистити Україну від проросійського реваншу і дилетантського хаосу Зеленського, за який потім заплатить кожний українець. Ми маємо захистити Україну!», – закликав українців Ляшко.

Раніше Олег Ляшко з трибуни Верховної Ради заявив, що Володимир Зеленський намагається узурпувати владу та поставити своє оточення на корупційні потоки та схеми, які створив Петро Порошенко.

загрузка…