НАКАНУНЕ

Новостное Интернет-издание

By

НАБУ та САП довели до суду справу, яку закрила ГПУ

Детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури повідомили судді Дзержинського районного суду м. Харкова про підозру в отриманні неправомірної вигоди у розмірі 75 тис. гривень.

Інформацію про це розміщено на сайті НАБУ.

За версією слідства, суддя вимагав вказану суму за прийняття рішення в інтересах того, хто її надав.

Повідомляється також, що кримінальне провадження щодо харківського судді було відкрите два роки тому. Однак слідчі в особливо важливих справах Генеральної прокуратури України не змогли знайти складу злочину, після чого провадження закрили.

Детективи НАБУ витребували цю справу у Генпрокуратури в травні 2016-го. Кримінальне провадження було визнано перспективним, і в липні минулого року, керівник САП скасував постанову про закриття справи. Однак Генеральний прокурор Луценко, своєю чергою, скасував постанову керівника САП. На переконання генпрокурора відновити розслідування обставин скоєння злочину пішло п’ять місяців.

Як повідомлялося раніше, Печерський райсуд Києва зобов’язав Генеральну прокуратуру розслідувати причетність народного депутата Сергія Рибалки (Радикальна партія) до спроби захоплення мережі супермаркетів АТБ.