НАКАНУНЕ

Новостное Интернет-издание

By

НАЗК кличе нардепа Логвинського дати пояснення про конфлікт інтересів

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) викликало депутата Верховної Ради від «Народного фронту» Георгія Логвинського на 3-5 жовтня для надання пояснень про конфлікт інтересів.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби НАЗК.

Так, Логвинський у квітні 2017 року, всупереч вимогам пункту 3 ч. 1 ст. 28 закону «Про запобігання корупції» й користуючись депутатськими повноваженнями, задля задоволення приватного інтересу звернувся до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Такі обставини, зауважують у НАЗК, зумовили виникнення суперечності між службовими повноваженнями нардепа та його приватним інтересом, що вплинуло на об’єктивність або неупередженість вчинення дій під час виконання зазначених повноважень.

У НАЗК вбачають у цьому ознаки порушення вимог закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Також зазначені дії містять ознаки адміністративного правопорушення, пов’язаного із корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

У зв’язку із цим Логвинського запросили до Нацагентства для надання пояснень та зауважень щодо змісту протоколу про адміністративне правопорушення.

Нагадаємо, раніше Національне агентство з питань запобігання корупції виявило порушення у майнових звітах «Народного фронту» та «Опозиційного блоку».