НАКАНУНЕ

Новостное Интернет-издание

By

НАЗК проти НАБУ: Агенство внесло припис Ситнику

НАЗК внесло припис директору НАБУ Артему Ситнику за невиконання законних вимог Агентства посадовими особами Бюро.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК, зазначаючи: Агенство отримало заяви адвокатів у інтересах суддів Окружного адміністративного суду Києва, у яких повідомляється про можливе порушення детективом та керівником Головного підрозділу детективів НАБУ вимог, встановлених ст. 28 закону «Про запобігання корупції», щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

«У заявах повідомляється, що детектив бюро за вказівкою свого керівника розпочав досудове розслідування у кримінальних провадженнях  стосовно суддів Окружного адміністративного суду міста Києва. На думку заявників, детективи діяли в умовах конфлікту інтересів, оскільки керувались особистими мотивами, а саме тим, що судді Окружного адміністративного суду міста Києва відмовились надати інформацію за запитами НАБУ», – йдеться в повідомленні.

При цьому зауважується: попри те, що з метою підтвердження або спростування існування обставин, на які посилались у своїх заявах адвокати, НАЗК неодноразово зверталась до НАБУ з запитами щодо надання відповідної інформації, «уповноважені особи Управління внутрішнього контролю Бюро не виконали законні вимоги Агентства та не надали її».

«НАЗК вносить припис Ситнику, наполягає на отриманні документів та вимагає службове розслідування», – резюмували в Агенстві.

Як відомоНАБУ відкрило справу проти глави Сумської СБУ, який літає на вертольоті бізнесмена.