НАКАНУНЕ

Новостное Интернет-издание

By

С14 напали на офіс Медведчука в Києві – в «Українському виборі» назвали це помстою

Ввечері у неділю, 14 жовтня, члени організацій С14 та «Традиції і порядок» здійснили напад на приміщення в Києві, де знаходиться офіс «Українського вибору», який очолює Віктор Медведчук.

Про напад на своїй сторінці в Facebook написав керівник С14 Євген Карась, оприлюднивши відео з місця подій: «Якісь невідомі історики з С14 і Традиції і порядку нагадують Медведчуку за Стуса і покривання утримування Путіним українських в’язнів».В поліції Києва зазначили, що близько 19:30 у чергову частину надійшло повідомлення, що невідомі в масках б’ють вікна та роблять написи на будівлі на вулиці Івана Франка у Шевченківському районі Києва.

«На момент прибуття правоохоронців порушники втекли. Наряди виявили написи на фасаді, пошкоджені вікна та ролети, а також, зі слів охоронців, у приміщення закинули, імовірно, димові шашки. Слідчо-оперативна група проводить огляд. Поліцейські також вивчають записи у мережі Інтернет, на яких зафіксовані події  під вказаною будівлею. Після проведення перевірки буде визначена правова кваліфікація інциденту», – йдеться у повідомленні.

Згодом в «Українському виборі» підтвердили, що це їхній офіс та партії «За життя», і назвали напад помстою.

«…за принципову позицію, спрямовану на встановлення миру на Донбасі, відновлення територіальної цілісності країни, нормалізацію відносин з Російською Федерацією та країнами СНД, підвищення рівня життя людей за рахунок реальних, а не уявних економічних реформ», – йдеться в заяві, опублікованій на сайті руху.

Нагадаємо, 14 жовтня в Києві біля Майдану Незалежності активісти побилися з поліцейськими після спроби встановити намет.