НАКАНУНЕ

Новостное Интернет-издание

By

Садовий про Гриценка: Він не знав, що я його публічно підтримаю

Мер Львова Андрій Садовий, який 1 березня зняв свою кандидатуру з президентських виборів на користь Гриценка, заявив, що той про це не знав.

Про це Садовий розповів в інтерв’ю Українській правді.

«Ні, про брифінг він (Анатолій Гриценко – ред.) не знав. Але я не анонсував, що на ньому скажу. Він не знав, що я його публічно підтримаю», – повідомив він.

Садовий вважає, що саме зараз з’явився шанс, щоб єдиний кандидат від демократичних сил переміг, в контексті гучних розслідувань щодо підкупу виборців опонентами, розкрадань армії та скасування статті про незаконне збагачення.

На запитання, чому він підтримав Гриценка-кандидата, Садовий відповів, що лідер «Громадянської позиції» йому близький по духу.

«Ми говоримо сьогодні про 31 березня. Для мене важливо, щоб 31 березня в другому турі зустрілися саме ті кандидати, які будуть безпечними для країни. Я Гриценка не ідеалізую, але за своїми цінностями він близький нам по духу», –пояснив Садовий.

За словами мера Львова, у нього є питання до Гриценка щодо допомоги неоднозначних бізнесменів – Геннадія Корбана, Михайла Бродського.

Крім цього, Садовий уникнув відповіді, чи планує йти на парламентські вибори.

«Слухайте, якщо ми виграємо вибори президента – це буде одна країна. Якщо буде інша ситуація – це буде велика біда. Тому давайте не будемо забігати так далеко. Сьогодні ми намагаємося змоделювати ситуацію на наступні 30 днів, я зробив крок і думаю, що це додасть Гриценку як мінімум 10%», – сказав він.

Нагадаємо, лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий заявив, що знімає свою кандидатуру з виборів президента, висловивши при цьому підтримку іншому кандидату – очільнику політсили «Громадянська позиція» Анатолію Гриценку.

Пізніше кандидат у президенти від партії «Сила людей» та український журналіст Дмитро Гнап теж заявив, що знімає свою кандидатуру на користь Анатолія Гриценка.