НАКАНУНЕ

Новостное Интернет-издание

By

Типове шахрайство з прекрасними лозунгами – нардеп про законопроект щодо нацбезпеки

Народний депутат, голова парламентської фракції «Самопоміч» Олег Березюк заявив, що законопроект про національну безпеку не відповідає стандартам НАТО.

Про це він сказав на брифінгу, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

За словами Березюка, ніхто в парламенті досі не бачив нової версії закону про національну безпеку, хоч законопроект має розглядатися вже цього тижня. На думку нардепа, документ є типовим шахрайством з прекрасними лозунгами.

У попередній версії, зауважив Березюк, під гарною назвою не було прописано ні стандартів управління Збройними силами України, ні обов’язків різних рівнів управління, ні стандартів парламентського контролю над розвідувальною діяльністю, ні стандартів парламентського й цивільного контролю над витратами, що є стандартами НАТО.При цьому він зазначив, що із півмільярда гривень, виділених на безпеку збройних складів, до арсеналів дійшло лише 8 млн гривень.

«Тому на превеликий жаль шахрайство в державних фінансах і державній політиці є сьогодні дуже очевидним. Яка мета? Або держава абсолютно прокралася в особі олігархів, їхніх керівників, і тепер латає дірки тим, що забирає гроші, які були виділені згідно доходів.  Або це якийсь саботаж в прямому розумінні цього слова», – резюмував Березюк.

Нагадаємо, заступник директора Інституту світової політики Микола Бєлєсков заявив, що народні депутати своїми правками зіпсували законопроект про національну безпеку.