НАКАНУНЕ

Новостное Интернет-издание

By

У Києві почалися нові проблеми з новим мостом: мережа висловила обурення

У соціальних мережах з’явилися повідомлення, в яких користувачі скаржилися на новий пішохідно-велосипедний міст між Володимирською гіркою і Аркою дружби народів у Києві.

Так, журналіст Ольга Волкова у Facebook повідомила, що новий міст уже почав хитатися, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“Друзі, без жартів – міст хитається. Думала, що мені здалося, але слідча група правоохоронців, яка працює на місці – це підтвердила. Мосту один день. Інфраструктурний п*здець”, – обурювалася вона.

Журналіст Анастасія Гошоватюк підтвердила, що міст під натиском натовпу почав хитатися й тремтіти.

“Вид із велопішохідного мосту приголомшливий, але стояти на мосту страшно. Скляні фрагменти вже тріснули. Буквально наступного дня після відкриття. Зараз їх огородили й охороняють. Море людей. У натовпі дихати нічим. Під сонцем спекотно. Затор такий, що на середині мосту всі просто стоять. Конструкція хитається і тремтить”, – зазначила вона.

Користувач Анатолій Леонідов у мережі теж додав, що новий міст вже почав розхитуватися.

“Хочете адреналіну – тоді вам на новий пішохідний міст! Увесь міст хитається і одне скло вже лопнуло, поліція перекрила туди прохід, натовп нереальний”, – йдеться в повідомленні.

У Києві почалися нові проблеми з новим мостом: мережа висловила обурення

У Києві почалися нові проблеми з новим мостом: мережа висловила обурення

У Києві почалися нові проблеми з новим мостом: мережа висловила обурення У Києві почалися нові проблеми з новим мостом: мережа висловила обурення У Києві почалися нові проблеми з новим мостом: мережа висловила обурення У Києві почалися нові проблеми з новим мостом: мережа висловила обурення У Києві почалися нові проблеми з новим мостом: мережа висловила обурення У Києві почалися нові проблеми з новим мостом: мережа висловила обурення

Нагадаємо, раніше користувачі соціальних мереж обурились через пошкодження мосту, який було відкрито лише напередодні.

У мережі повідомили, що за чутками хулігани розстріляли скло на мосту з нарізної зброї в ніч на 26 травня. В результаті інциденту скло на мосту покрилося тріщинами і «павутиною».

В мережі також обговорюють і іншу версію — скло мосту не витримало навантаження після того, як на ньо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.