НАКАНУНЕ

Новостное Интернет-издание

By

У Раді хочуть істотно збільшити штрафи за розпивання алкоголю у громадських місцях

У Верховній Раді зареєстрували законопроект, прийняття якого істотно посилить штрафні санкції за порушення антиалкогольного та антитютюнового законодавства. Про це йдеться в законопроекті №7490, опублікованому на сайті Верховної Ради.

Відповідно до документа, пропонується збільшити штрафні санкції за порушення антиалкогольного та антитютюнового законодавства в 2-20 разів.

На думку народного депутата Володимира Мисика, щоб побороти недугу національного масштабу потрібно посилити покарання за порушення правил продажу і вживання алкоголю, а також тютюнових виробів.

Наприклад, мінімальний штраф за розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива в публічних місцях, транспорті, скверах і парках може вирости з 17 до 340 гривень.

Водночас, відповідно до законопроекту, торгівля пивом і сигаретами з рук «подорожчає» з 850 до 1700 гривень. Крім того, збільшиться максимальний штраф з 1700 до 3400 гривень за продаж алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім.

Нагадаємо, Верховна Рада відхилила поправку до проекту закону про реінтеграцію Донбасу щодо розриву дипломатичних відносин з Росією.