Адвокат-кидала націлився на Вищу раду правосуддя

У середині лютого відбудеться з’їзд адвокатів, на якому будуть обиратися нові члени Вищої ради правосуддя і ВККС. До цієї події притягається інтерес не тільки суддів і адвокатів, а й журналістів, активістів і нардепів. І їм є до кого придивитися. Прізвища кандидатів, що викликалися поборотися за місця в судовій владі, викладено на сайті Вищої ради правосуддя з повними біографіями, деклараціями і мотиваціями претендентів. Всі вони – адвокати, мають різну кар’єру і різну славу. Місце в ВРП хоче зайняти і адвокат Євген Огарков. Молода людина ховається від преси і особливо за себе не агітує. Напевно, для того, щоб не нагадати про незручні історії своєї трудової біографії і ще більш незручні історії про своє гламурне дозвілля.

Випускник елітного КІМО, киянин Огарков рано відкрив у собі підприємницькі таланти і вміння дружити з однокурсниками з ще більш впливових і забезпечених сімей, ніж він сам. Ще студентом він потрапив у компанію «багатих і знаменитих». І відразу після випуску виявився молодшим партнером у юрфірмі «Гарантія», яку зараз очолює. У 2005 році бізнес придумали дочка екс-спікера Верховної Ради Володимира Литвина і її ще тодішній чоловік Дмитро Крейнін. Головним критерієм підбору співробітників «Гарантії» стали не ділові або людські якості однокурсників, а їх блатний потенціал. У цьому плані Євген Огарков виглядав ідеальним варіантом. Два його двоюрідних брата працювали в столичних судах, а мати в різний час керувала фінансами цілого ряду великих державних і приватних компаній (іншими словами, потенційних клієнтів молодої юрфірми). І нехай Огарков був не зовсім чистий на руку, наприклад, ще будучи студентом, він взявся «повирішувати» для Дмитра Крейніна серйозне питання за велику винагороду, але ні рішення, ні грошей останній так не побачив, Огарков спочатку пропав, а потім взявся втюхувати друзям історію, що гроші у нього нібито вкрали, але зв’язки в нашій країні вирішують все. Борг перед майбутнім старшим партнером по «Гарантії», врешті-решт, закрила заможна мати Євгенія Огаркова, а брати-суддівські постаралися, щоб скандал швидко затух до взаємного задоволення сторін.

Завдяки мажорному статусу засновників, «Гарантія» швидко обросла великими державними клієнтами. Ця лавочка могла швидко закритися після розлучення гламурних засновників, але тут настав зірковий час для Огаркова. Він став керуючим партнером «Гарантії». На той час і його родичі істотно просунулися по судовій ієрархії. Один з братів став суддею Вищого господарського суду, інший – працював в одному з апеляційних судів. Стиль роботи цієї фірми в юридичних колах відомий – перед клієнтами малюється райдужна перспектива вирішення будь-яких юридичних проблем. Називаються прізвища і колишніх засновників, і впливових родичів Огаркова (з якими він навіть не ділиться гонорарами). Цікаво, що тариф у «гарантійщиків» не залежить від складності справи. Партнери виставляють рахунки в десятки тисяч доларів навіть тоді, коли проблема коштує  не більше пари тисяч гривень рутинної роботи над документами. Фірма втілила в собі найгірші риси найбільш негативного стереотипу про адвокатів – «рішали». При цьому «вирішувати» мажорні юристи навіть не намагалися. Ні в які «високі кабінети» грошей найчастіше не несли, а просто привласнювали їх собі. А далі просто чекали, що суд і без занесення прийме рішення на їхню користь. Для обдурених клієнтів Огарков і Опадчий призвичаїлися вибудовувати цілу систему брехливих аргументів. Найчастіше зрив домовленостей з суддями пояснювався втручанням «вищих сил» з «Адміністрації», від «Саші-стоматолога», «Генпрокуратури», судів верхніх інстанцій і т.д. Витрачене дарма хлопці не відшкодовували. Нахабство «гарантійщиків мало значні масштаби. Наприклад, невиконання договору з надання юридичних послуг на суму в 500 тис. грн. для однієї з відомих українських страхових компаній. Але хлопці виверталися і ні за що не відповідали. Жили при цьому дуже добре.

На відпочинку Огарков не веде себе більш порядно, ніж у роботі. Кілька років тому хлопець скоїв наїзд на пішохода в центрі Одеси. Природно, як і будь-який мажор, він вважає нормою «давити бидло» і тікати з місця події.

Чи буде він поводитися інакше, якщо раптом отримає посаду в ВРП? І чи не прагне він туди, щоб вирішити всі свої проблеми з боргами і обдуреними клієнтами?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

У правительства Украины есть три месяца, иначе дефолт — экспертУ правительства Украины есть три месяца, иначе дефолт — эксперт

У нового правительства, которое будет сформировано по итогам прошедших парламентских выборов, будет не более трех месяцев для того, чтобы начать активное реформирование экономической и политической жизни страны, иначе Украину ждет дефолт.

Солдата-срочника подозревают в страшном преступленииСолдата-срочника подозревают в страшном преступлении

В Государственном бюро расследований сообщили, что в убийстве инспектора Мостиского пограничного отряда подозревают 20-летнего солдата-срочника.