Акції Facebook обвалилися на рекордні 24%, соцмережа стала на $151 млрд дешевшою

Акції компанії Facebook впали на 24%, повідомляє Bloomberg.

«Акції впали на цілих 24% після того, як фінансовий директор Девід Вехнер сказав, що темпи зростання виручки будуть знижуватися в третьому і четвертому кварталах», – йдеться в повідомленні.

Фінансові показники соціальної мережі Facebook здавалися несприйнятливими до жорсткої критики його політики щодо контенту, нездатності захистити особисті дані і зміни правил рекламодавців.

Але після закриття торгів акції компанії впали на 24%, що призвело до зниження ринкової вартості на 151 млрд доларів в один момент. Якщо розпродаж досягне цих рівнів в торгівлі у четвер, це буде означати один з найбільших обвалів у вартості, коли-небудь випробовуваних компанією, що торгує в США за один день.

Нагадаємо, засновник Facebook Марк Цукерберг потрапив до трійки лідерів в списку найбагатших людей світу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Уже по 29: гривна продолжила катастрофическое падениеУже по 29: гривна продолжила катастрофическое падение

Курс доллара не перестает расти: 17 января на межбанковских валютных торгах он поднялся еще на 7,5 копеек, и достиг 28,71-28,73 грн./$, сообщил UBR.ua начальник управления дилинговых операций Райффайзен банка Аваль Юрий Гриненко.

Завтра в Германии пройдет забастовка в шести аэропортахЗавтра в Германии пройдет забастовка в шести аэропортах

Профсоюз Verdi, требующий повысить зарплату работникам сферы обеспечения безопасности аэропортов в ФРГ, расширил количество аэропортов, в которых во вторник, 15 января, пройдет предупредительная забастовка.

Порше Мобилити потерял право требовать долг по залоговому автоПорше Мобилити потерял право требовать долг по залоговому авто

Юристы Касьяненко и Партнеры выиграли спор против Порше Мобилити, в результате чего отменена исполнительная надпись нотариуса и закрыто исполнительное производство.