Аваков спихнув на лідерів ЄС вину за втрату Криму й війну на Донбасі

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що в 2014 році тодішнє керівництво України не чинило опору російській агресії, оскільки лідери Євросоюзу закликали Київ не провокувати президента РФ Володимира Путіна.

Про це він сказав під час Київського безпекового форуму, повідомляє кореспондент інтернет-видання UA1.

Аваков нагадав, що Україні за Будапештським меморандумом «великими країнами» була гарантована безпека і територіальна цілісність в обмін на відмову від ядерного потенціалу.

«Я був свідком того, як лідери великих країн дзвонили в 2014 році Турчинову, дзвонили Яценюку і казали: Не провокуйте Путіна, давайте спокійніше! Це «спокійніше» обійшлося нашій країні дуже дорого – окупованим Кримом та окупованою частиною Донецької й Луганської областей», – зазначив міністр.

Як відомо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков пояснив втрату рейтингу його партією «Народний фронт» непопулярними кроками заради порятунку держави.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Транзит газа: Украина вдвое снизила стоимостьТранзит газа: Украина вдвое снизила стоимость

Национальная комиссия, осуществляющая госрегулирование в сфере энергетики и коммунальных услуг (НКРЭКУ) снизила вдвое тарифы на услуги транспортировки природного газа для точек входа и выхода.