Блокада телеканалу NewsOne: радикали назвали свої вимоги

Невідомі у камуфляжі та балаклавах, які 3 грудня заблокували телеканал NewsOne, заявили, що припинять свою акцію після виконання низки вимог.

Про це йдеться в записі онлайн-трансляції акції блокування.

Зокрема, учасники блокування хочуть, аби власник телеканалу, народний депутат Євген Мураєв «покаявся за сепаратистські висловлювання».

Також блокувальники вимагають звільнити «найватніших» ведучих і змінити політику телеканалу з «прокремлівської» на «проукраїнську».

Вказані особи пообіцяли блокувати телеканал NewsOne, доки не виконають їхні вимоги.

Самі блокувальними назвали себе «ветеранами АТО і представниками різних громадських організацій». Водночас Мураєв раніше заявив, що до блокування телеканалу причетний глава «Братства» Дмитро Корчинський, якому за це заплатила Адміністрація президента.

Як відомо, 3 грудня невідомі у камуфляжі і балаклавах заблокували телеканал NewsOne мішками з піском і колючим дротом. Це сталося після того, як канал провів трансляцію маршу «Руху нових сил» Михайла Саакашвілі за імпічмент президенту Петру Порошенку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Конгрессмена не пустили на работу с пивомКонгрессмена не пустили на работу с пивом

К Капитолию не пустили конгрессмена Джона Каннинґема с пивом. Он пытался пронести в здание 6 бутылок пива, чтобы подарить своему коллеге, сообщила в Twitter журналистка издания Politico.