НАКАНУНЕ

Новостное Интернет-издание

By

Бойовикам на Донбасі влаштували “кару небесну”

На окупованих територіях Луганської області група невідомих в ході півгодинної операції знищила 21 одиницю техніки бойовиків. Про це розповів у себе в Facebook волонтер Юрій Мисягін.

“У Луганській області, в зоні відповідальності 54-ї механізованої бригади, невідома “Третя Сила”, провівши швидку операцію, знищила і вивела з ладу 21 одиницю гусеничної і колісної техніки супротивника”, – повідомив волонтер.

Він зазначив, що операція була призначена на час “перезмінки” у рядах “народної міліції ЛНР”, тому техніку практично ніхто не охороняв. “Вся колісна і гусенична військова техніка стояла практично скопом в одному місці – саме в цей момент прийшла небесна кара … невідома “Третя сила” невідомим калібром протягом 35 хвилин по черзі працюючи з різних місць, знищила, пошкодила і вивела з ладу: КАМАЗ, УРАЛ , МТЛБ – 2 шт., МТЛБ з ЗУ – 2 шт., автотранспорт (таблетки, УАЗи) – 15 автомобілів”, – зазначив він.

На думку Мисягіна, зазначена операція повинна увійти в історію війни на Донбасі в якості однієї з найуспішніших в рамках оборони України від гібридних підрозділів бойовиків і регулярної російської армії.

“Упевнений, що ця успішна бойова операція увійде в історію війни на Донбасі. І ми з часом дізнаємося всіх, хто її розробив і успішно здійснив”, – підкреслив він. Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *