Час освіжитися: українська легкоатлетка Бех-Романчук спокусливо облилась водою для фото

Українська легкоатлетка Марина-Бех Романчук опублікувала на своїй сторінці в Instagram видовищне фото, де вона облила себе водою.

Спортсменка спеціалізується на стрибках у довжину і здобула чимало перемог для України.

Читайте також: Українська легкоатлетка Бех-Романчук знялася у рекламі купальників: пікантні фото

Окрім того, вона активно веде свій акаунт в соцмережі і доволі часто ділиться новими фото та відео з тренувань і відпочинку. 

На останній світлині Марина Бех-Романчук позує у спортивному костюмі, освіжаючи себе водою прямо з пляшки.

На гарячому тренуванні час освіжитися,
– підписала фото спортсменка.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

У погоні за «довгим» біткоїном, або новітні напрямки фінансування російських терористівУ погоні за «довгим» біткоїном, або новітні напрямки фінансування російських терористів

Останнім часом в українських та російських ЗМІ синхронно виник черговий «зрадо-тренд»: силовики віджимають бізнес так званих «біткоїн-майнерів».

Псевдоинвестор Хиллар Тедер и Украина в качестве его следующей жертвыПсевдоинвестор Хиллар Тедер и Украина в качестве его следующей жертвы

Хиллар Тедер, Андрей Осиновский и другие «бизнесмены» — фигуранты уголовных дел в Латвии и Эстонии — направляют свои «серые» финансы в Украину. 

Мусий, Гаврилюк и Парасюк имеют все шансы пройти в РадуМусий, Гаврилюк и Парасюк имеют все шансы пройти в Раду

Об этом говорится на сайте Центральной избирательной комиссии.  Так, за Михаила Гаврилюка, которого выдвигала на выборы Рады партия "Народный фронт", отдали свои голоса 23,24% избирателей.