ЦВК зареєструвала 1180 кандидатів в народні депутати України

25 червня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.

Комісія внесла зміни до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, утворених відповідно до постанови ЦВК від 31 травня 2019 року № 919.

Комісія зареєструвала 227 кандидатів у народні депутати України, які балотуються в одномандатних виборчих округах у порядку самовисування на позачергових виборах народних депутатів України.

Розглянувши відповідні документи, Комісія скасувала свої постанови від 24 червня 2019 року № 1255, № 1254 та зареєструвала Вєтрова С.О., Щербину А.І. кандидатами у народні депутати України, які балотуються в ОВО № 51 та № 190 на позачергових виборах народних депутатів України.

Також Комісія зареєструвала 612 кандидатів у народні депутати України, висунутих політичними партіями, в ОВО на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. А саме:

136 – висунутих Політичною партією "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК";

86 – висунутих політичною партією Всеукраїнське об’єднання "Свобода";

20 – висунутих Політичною партією "Сила Людей";

3 – висунутих ПОЛІТИЧНОЮ ПАРТІЄЮ "СВІДОМА НАЦІЯ";

17 – висунутих Політичною партією "Об’єднання "САМОПОМІЧ";

2 – висунутих Політичною партією "Партія місцевого самоврядування";

38 – висунутих Політичною Партією "ПАТРІОТ";

21 – висунутого ПОЛІТИЧНОЮ ПАРТІЄЮ "РАЗОМ СИЛА";

66 – висунутих ПОЛІТИЧНОЮ ПАРТІЄЮ "СИЛА І ЧЕСТЬ";

2 – висунутих Українською партією "Єдність";

199 – висунутих ПОЛІТИЧНОЮ ПАРТІЄЮ "СЛУГА НАРОДУ";

2 – висунутих Політичною партією "УДАР" (Всеукраїнський Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка";

20 – висунутих Аграрною партією України.

Таким чином, Комісія зареєструвала 841 кандидата у народні депутати України в одномандатних виборчих округах, у тому числі: які балотуються у порядку самовисування – 229, висунутих політичними партіями – 612.

Окрім того, розглянувши відповідні документи, Комісія прийняла рішення вважати виключеними з 20 червня 2019 року з виборчого списку кандидатів у народні депутати України Політичної Партії "ПАТРІОТ" у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року Скорейка І.С., Гуцкана П.В., Мойсеєнко А.В., Ратушного О.П., включених до вказаного виборчого списку під № 108, 114, 115, 129 відповідно.

Відмовлено в реєстрації кандидатів у народні депутати України Скорейка І.С., Біркового Ю.М., Нікіфорової О.В., Канупєра Д.Є., Солоненка В.І., Руденка І.В., Падолиці С.Д., Соломіна А.П., Колодка М.М., Гопки М.Г., включених до виборчого списку Політичної Партії "ПАТРІОТ" під №  31, 78, 95, 102, 109, 126, 127, 128, 135, 136 відповідно, в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України.

Комісія зареєструвала 339 кандидатів у народні депутати України, включених до виборчих списків політичних партій, у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. А саме:

174 – Аграрної партії України;

43 – ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ";

122 – Політичної Партії "ПАТРІОТ".

Окрім того, зареєстровано довірених осіб деяких кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатних виборчих округах.

Зареєстровано 4 уповноважених осіб Політичної партії "Сила Людей" у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Розглянувши відповідні заяви, Комісія прийняла рішення повернути заяви Запорожця В.П. та Мельник Н.М. про самовисування разом з іншими документами щодо реєстрації їх кандидатами в народні депутати України в ОВО № 105 та № 106 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Комісія визнала Сенька Ю.М., Червакову О.В., Федорика С.Ю.,  Рамазанову У.В., Пашинського М.М., Пашинського І.М., Гречківського В.Д. такими, що відмовилися від балотування кандидатами у народні депутати України в ОВО № 70, № 95, № 179, № 216, № 64, № 64, № 62 відповідно на позачергових виборах народних депутатів України, оскільки вони подали до ЦВК заяви щодо відкликання своїх заяв про самовисування кандидатом у народні депутати України в зазначених ОВО.

Розглянувши відповідні заяви про відмову балотуватися кандидатами у народні депутати України, Комісія скасувала реєстрацію кандидатів у народні депутати України Затишняка О.В, який балотувався в ОВО № 200, Лазаренка А.І. – в ОВО № 64, у порядку самовисування на позачергових виборах народних депутатів України.

Відмовлено в реєстрації 26 кандидатів у народні депутати України,  висунутих у порядку самовисування, в ОВО. А саме:  Алєксєєва А.В. – в ОВО № 46, Добрянського Я.В. – в ОВО № 95, Гречанова А.А. – в ОВО № 116, Брезіцького Н.Р. – в ОВО № 117, Гірника Є.В.  – в ОВО № 126, Строєва М.В. – в ОВО № 138, Лози В.М. – в ОВО № 147, Валені І.Ю. – в ОВО № 170, Колесника Д.В. – в ОВО № 197, Даниловського В.В.– в ОВО № 204, Давиденка А.М., Давиденка А.М. – в ОВО № 208, Єрмак І.О., Джулая В.М. – в ОВО № 211, Пєцуха Ю.М. – в ОВО № 212, Павліченка Д.О. – в ОВО № 214,  Венгера М.П., Шашенка Є.О. – в ОВО № 215, Василишина О.С. – в ОВО № 217, Дацька Я.О., Мухи В.І. – в ОВО № 218, Ткаченка С.В., Василькова Д.С. – в ОВО № 222, Терехової Є.О., Назар’янца О.Я. – в ОВО № 223, Колесника Д.С. – в ОВО.

Окрім того, відмовлено в реєстрації кандидата у народні депутати України Сергієнка С.В., висунутого ПОЛІТИЧНОЮ ПАРТІЄЮ "ВОЛЯ", на позачергових виборах народних депутатів України.

Розглянувши відповідні документи, Комісія відмовила в реєстрації кандидата в народні депутати України Гончаренка С.О., висунутого Політичною партією "СТАБІЛЬНІСТЬ ТА СПРАВЕДЛИВІСТЬ", в ОВО № 137 та водночас скасувала реєстрацію вказаного кандидата в народні депутати України, який балотувався в цьому окрузі у порядку самовисування на позачергових виборах народних депутатів України.

Також Комісія відмовила в реєстрації кандидата в народні депутати України Кухарчука Р.В. в ОВО № 186 на позачергових виборах народних депутатів України.

Відділ взаємодії із ЗМІ Секретаріату Комісії                                                                    

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post