ЦВК затвердила план основних оргзаходів з підготовки та проведення чергових виборів президента України

20 грудня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.

Внесено зміни до постанови ЦВК від 23 грудня 2016 року № 513.

Також Комісія внесла зміни до складу територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів.

Окрім того, внесено зміни до постанови ЦВК від 27 лютого
2014 року № 26 "Про форми посвідчень суб’єктів та інших учасників виборчого процесу з виборів Президента України".

Комісія затвердила Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня
2019 року. Відповідну постанову ЦВК буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Також затверджено Порядок контролю за надходженням, обліком і використанням коштів виборчих фондів кандидатів на пост Президента України, встановлений Центральною виборчою комісією спільно з Національним банком України та Міністерством інфраструктури України за погодженням із Національним агентством з питань запобігання корупції.

Окрім того, під час засідання Комісія звернулася до Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій – військово-цивільних адміністрацій стосовно надання висновків станом на 27 грудня 2018 року щодо можливості організації підготовки та проведення згідно із законом чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року на територіях, які входять до складу територіальних виборчих округів, визначених постановою ЦВК від 28 квітня 2012 року № 82, в межах відповідної області, та їх отримання Комісією не пізніше 28 грудня 2018 року.

Про це "Багнету" повідомили у відділі взаємодії із ЗМІ секретаріату ЦВК.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Неможливо повернути: у Зеленського пояснили, що буде з ПриватБанкомНеможливо повернути: у Зеленського пояснили, що буде з ПриватБанком

ПриватБанк уже неможливо повернути колишнім власникам, навіть якщо суд ухвалить остаточне рішення про те, що націоналізація була незаконною.

Киевская таможня: новые руководители – новые схемыКиевская таможня: новые руководители – новые схемы

Коррупционеры используют временные таможенные декларации и фирмы-однодневки, утверждают журналисты. На таможенном пункте «Столичный», которым руководит Сергей Тупальский, действуют коррупционные схемы, которые наносят государству миллионные убытки.