ДБР почало розслідувати дії прикордонників, які пустили Бойка та Медведчука до Москви

Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження стосовно співробітників Державної прикордонної служби та Державної авіаслужби через польот народного депутата Юрія Бойка і глави політради «Опозиційної платформи – За життя» Віктора Медведчука до Москви. Про це повідомила Українська правда з посиланням на джерела в ДБР.

Провадження було відкрито за фактом імовірного зловживання владою або службовим становищем під час видавання дозволів на перетин державного кордону в напрямку Росії.

Бюро наразі розслідує законність наданих дозволів літаку.

Нагадаємо, Бойко і Медведчук 22 березня попри заборону авіаційне сполучення з Росією вилетіли до Москви з аеропорту Київ. У РФ українські політики спілкувалися з прем’єром Дмитром Медведєвим та главою «Газпрому» Олексієм Міллєром.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Бывший чиновник ЕС стал украинским бизнес-омбудсманомБывший чиновник ЕС стал украинским бизнес-омбудсманом

Кабинет министров Украины утвердил в должности бизнес-омбудсмена, представляющего интересы деловых кругов Украины и деловых кругов, работающих в Украине, бывшего еврокомиссара по вопросам налогообложения, таможенным вопросам, статистики, аудита и борьбы с мошенничеством Альгирдаса Шемету.