Де це ви «плачущіх мужиков» бачили? – Сазонов посварився із Богословською

Політолог Кирило Сазонов та нардеп кількох скликань Інна Богословська посварилися у прямому ефірі під час обговорення теми щодо монетизації субсидій та економічного становища у державі.

Гостра словесна перепалка виникла між гостями в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Інна Богословська емоційно розповіла про те, що під час зустрічей із мешканцями Київської області люди розповідають про важкий економічний стан: «Половина плаче. Чоловіки, дорослі чоловіки! Починаєш із ними розмовляти – 42, 45, 55 років – у них стоять сльози на очах, тому що вони відчувають абсолютну неможливість якось повпливати, вони жодним чином не можуть вплинути на рішення, які приймаються».

Таку заяву Інни Богословської розкритикував Кирило Сазонов, припустивши, що, можливо, політик навідалася в інтернат для божевільних, де вона й побачила «плачущіх мужиков». Політолог зауважив, що половина його друзів – переселенці, і вони перебувають у значно гірших умовах, аніж місцеві мешканці, проте знайшли роботу, винаймають житло і ніхто не плаче. Він заявив, що у словах Богословської – лише політика, оскільки вона намагається всіх переконати, що українці не здатні працювати та заробляти.

Інна Богословська перебила співрозмовника та перейшла на крик, заявивши, що кожна людина, про яку вона говорить, у неї записана.

Кирило Сазонов парирував: «А що це ви розказуєте про «плачущіх мужиков» у Київській області?»

«Я не зрозуміла: у вас корона на голові виросла? Ви хочете, щоб її збив хтось?» – обурилась Богословська та почала говорити про важке економічне становище в Україні.

Політолог, своєю чергою, поцікавився, чому ж країна після перебування при владі команди «міцних господарників», де була й Богословська, опинилася у такому стані.

Нагадаємо, сьогодні у Верховній Раді теж не обійшлося без суперечок і словесних «розбірок». Під час ранкового пленарного засідання голова ВРУ Андрій Парубій вимкнув мікрофон опоблоківцю Вілкулу через те, що той говорив недержавною. А представники БПП та «Батьківщини» влаштували словесні перепалки через індексацію пенсій та монетизацію субсидій українцям.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Украинцы пробились в четвертьфинал на международных теннисных турнирахУкраинцы пробились в четвертьфинал на международных теннисных турнирах

Представитель мужского тенниса Украины Сергей Стаховский и первая ракетка «желто-синих» Элина Свитолина одержали победы и пробились в четвертьфинальный этап международных соревнований Свитолина преодолела барьер второго раунда на турнире WTA с призовым фондом 250 тысяч долларов

2,5 млн человек ищут новые банки для обслуживания2,5 млн человек ищут новые банки для обслуживания

В Украине 17 миллионов жителей, которые могут пользоваться банковскими услугами. В связи с уходом с рынка крупнейших игроков, сейчас происходит перераспределение их клиентов между действующими банками.