День сміху: топ-6 розіграшів голлівудських зірок

1 квітня – це єдиний день у році, коли жарти сприймаються із посмішкою, а на розіграші не ображаються. Зірки Голлівуду теж можуть стати жертвою зіркових друзів. Ба більше, сама Єлизавета ІІ була учасницею кумедного розіграшу внуків.

У День сміху, 1 квітня, всіх коли-небудь розігрували. Кумедно, якщо це стається із зірками, та ще й фікусується на відео. Відомі американські актори та знаменитості не приховують насмішок голлівудських друзів і не соромляться вкотре реготати з цього.

Читайте також: Кумедні розіграші та жарти на 1 квітня, які точно запам’ятаються всім

Тейлор Свіфт

Причаїтися за дверима та налякати свого друга – один із найстаріших розіграшів, які точно всі переживали. Співачка Тейлор Свіфт не стала винятком. Телеведуча Еллен Дедженерес налякала зірку своїм криком. Тейлор Свіфт від несподіванки впала та навіть вдарилась об стіну. Після цього співачка довго лежала та реготала, як і всі очевидці.

Дивіться відео 1-квітневого розіграшу Тейлор Свіфт:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Южноуральский криминальный «авторитет» арестован по обвинению в вымогательствеЮжноуральский криминальный «авторитет» арестован по обвинению в вымогательстве

Инсайдеры утверждают, что во время обыска у Сергея Мамонтова обнаружили массу расписок о получении займов на крупные суммы.