Директора НАБУ пропонують звільняти у Верховній Раді

Народний депутат Ігор Мосійчук пропонує надати Верховній Раді право звільняти директора НАБУ після незадовільного звіту.

«Сьогодні Павло Жебрівський відмовився від посади аудитора НАБУ. У зв’язку з цим аудит НАБУ відкладається на невизначений термін і працівники цього правоохоронного органу і надалі зможуть безкарно порушувати чинне законодавство. Вважаю, що в ситуації, яка склалася український парламент має взяти на себе відповідальність, поновивши парламентський контроль над НАБУ. До законодавства мають бути внесені зміни, згідно з якими директор НАБУ буде звільнятися з займаної посади після заслуховування відповідного звіту на пленарному засіданні парламенту», – написав парламентар у Facebook.

«Разом з колегами по Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності готуємо відповідний законопроект», – додав він.

Нагадаємо, НАБУ конфіскувало 1,5 мільярда доларів, вкрадених Януковичем.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Bombardier выиграла торговый спор у BoeingBombardier выиграла торговый спор у Boeing

Комиссия по международной торговле США (USITC) установила, что импорт самолетов Bombardier не наносит материального ущерба американской авиастроительной отрасли, сообщает государственная организация.

Более трети переселенцев не планирует возвращаться на ДонбассБолее трети переселенцев не планирует возвращаться на Донбасс

Более трети вынужденных переселенцев (38%) не готовы возвращаться на свое место жительства до перемещения после завершения военных действий на Востоке Украины.