НАКАНУНЕ

Новостное Интернет-издание

By

Донбас можна повернути протягом п’яти років – радник Зеленського

Радник Володимира Зеленського з питань безпеки і оборони Іван Апаршин вважає, що Донбас можна повернути Україні протягом п’яти років.

Про це Апаршин розповів у інтерв’ю інтернет-виданню Апостроф, зазначивши, що наразі не бачить можливості повернути окуповані території воєнним шляхом.

«Щодо повернення Криму і Донбасу. Якщо на сьогодні Донбас – це перспектива на п’ять років, то територія Криму – це перспектива більш віддалена. Але я не бачу сьогодні можливості повернути наші території військовим шляхом. Можу спланувати військову операцію. Знаю людей, які здатні її провести. Ми можемо виконати будь-які розрахунки аж до калібрів», – підкреслив радник Зеленського.

Разом з тим він повідомив, що повертати території військовим шляхом недоцільно, оскільки це призведе до великої кількості жертв.

«Але я б не радив нікому взагалі розглядати можливість повернення наших територій шляхом проведення військової операції. Втрати будуть величезними. На сьогодні це вже втрачений шанс 2014 року», – пояснив Апаршин.

Радник Зеленського назвав програшною ситуацією прямі переговори з президентом Росії Володимиром Путіним стосовно повернення окупованих територій.

Нагадаємо, новообраний президент Володимир Зеленський вважає, що нормалізація відносин України і Росії можлива після того, як Київ отримає контроль над усім своїм кордоном, а окуповані території буде звільнено.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *