Дострокові вибори до Верховної Ради можуть стати шансом для кардинального оновлення українського політикуму, — Дмитро Логгінов

Дмитро ЛоггіновВідсутність діалогу між парламентаріями та виборцями сформувала запит на максимально швидкі зміни в українському політикумі. Таку думку у колонці на «ЛігаБізнесІнформ» висловив громадський діяч, волонтер Дмитро Логгінов.

«Для Володимира Зеленського питання дочасних перевиборів доволі важливе, як з точки зору збереження лояльного електорату, так і в іміджевому плані. Маючи феноменальну підтримку населення, Зеленський може конвертувати лояльність електорату у реальні зміни, яких потребує держава (податок на виведений капітал, земельна реформа, питання депутатської недоторканості). Однак може і доволі легко та швидко втратити підтримку виборців», — вважає громадський діяч.

В той же час, на думку автора колонки, частина парламенту категорично чіпляється за можливість відбути повну каденцію.

«Чому це відбувається? Основний мотив – необхідність отримати додатковий час для того, щоб підготуватися до виборів у жовтні. В першу чергу, це стосується партій, що позиціонували себе як реформаторські, але які так і не змогли продемонструвати результат, який влаштовує виборців», — підкреслив Дмитро Логгінов.

Громадський діяч назвав три основні позитивні аргументи на користь дострокового оновлення Верховної Ради.

«По-перше, обмеженні строки будуть підвищувати політичну конкуренцію. Конкуренція – це двигун не тільки економіки, а й суспільно-політичних змін. По-друге, у разі дострокових виборів часу для політичних маневрів не залишається. Немає можливості домовлятися, проводити довгі перемовини, створювати сітки підкупу виборців тощо. По-третє, в політичному полі з’явилися суспільно-політичні ініціативи із ліберальними поглядами та новими людьми», — наголосив Дмитро Логгінов.

Нагадаємо, 20 травня відбулася інавгурація новообраного президента Володимира Зеленського, під час якої він заявив про намір припинити повноваження Верховної Ради та оголосити дострокові вибори.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

В Киеве из-за жары и дыма отменили уроки в школахВ Киеве из-за жары и дыма отменили уроки в школах

Из-за лесных пожаров в районе Броваров и Зазимья, в результате которых Киев затянуло едким дымом, столичные власти решили отменить занятия в школах, сообщает ЛІГАБізнесІнформ.

«У нашего народа есть мудрость»: аналитик объяснил, пойдут ли украинцы на тарифный майдан вслед за «желтыми жилетами»«У нашего народа есть мудрость»: аналитик объяснил, пойдут ли украинцы на тарифный майдан вслед за «желтыми жилетами»

Французское правительство уступило под натиском протестующих на улицах Парижа и других городов. Премьер Эдуар Филипп заявил, что запланированное ранее с начала будущего года повышение цен на топливо будет перенесено как минимум на полгода. 

Мэр Киева поблагодарил художников за стрит-арт в центре городаМэр Киева поблагодарил художников за стрит-арт в центре города

Мэр Киева Виталий Кличко пообщался с художниками, которые создают портреты выдающихся украинцев на фасадах домов в рамках второго этапа проекта CityArt.