Дубневич: Наше першочергове завдання – відкриття нових залізничних напрямків між Україною, Румунією, Угорщиною та Словаччиною

ДубневичПро це на сторінці у Facebook написав народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», голова Комітету з питань транспорту  Ярослав Дубневич.

  «Продовжуємо зменшувати бар’єри на шляху до, тепер вже, безвізової Європи. З Ковеля до Холма відправили в перший рейс рейковий автобус за новим міжнародним маршрутом. Таких маршрутів ближчим часом буде все більше», – зауважив Ярослав Дубневич.

  «Першочергове завдання – відкриття нових залізничних напрямків між Україною, Румунією, Угорщиною та Словаччиною. Заплановано розвиток північного залізничного сполучення. Ми з`єднаємо п`ять столиць: Київ, Мінськ, Таллін, Вільнюс та Ригу. Переконаний, нашій державі вдасться увійти у європейську спільноту на паритетних умовах», – зазначив Ярослав Дубневич.

Європейська правда

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Ляшко вимагає від Зеленського відповіді, що буде з мовою і землеюЛяшко вимагає від Зеленського відповіді, що буде з мовою і землею

Не допустити проросійського реваншу і дилетантського хаосу, які провокує новообраний Президент, закликав українців та політичні сили Олег Ляшко на засіданні Погоджувальної ради.

Лавров и Штайнмайер подчеркнули необходимость заседания Контактной группыЛавров и Штайнмайер подчеркнули необходимость заседания Контактной группы

Главы внешнеполитических ведомств России и Германии — Сергей Лавров и Франк Вальтер Штайнмайер высказались за необходимость проведения в ближайшее время очередного заседания Контактной группы по Украине.