Дубневич: Наше першочергове завдання – відкриття нових залізничних напрямків між Україною, Румунією, Угорщиною та Словаччиною

ДубневичПро це на сторінці у Facebook написав народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», голова Комітету з питань транспорту  Ярослав Дубневич.

  «Продовжуємо зменшувати бар’єри на шляху до, тепер вже, безвізової Європи. З Ковеля до Холма відправили в перший рейс рейковий автобус за новим міжнародним маршрутом. Таких маршрутів ближчим часом буде все більше», – зауважив Ярослав Дубневич.

  «Першочергове завдання – відкриття нових залізничних напрямків між Україною, Румунією, Угорщиною та Словаччиною. Заплановано розвиток північного залізничного сполучення. Ми з`єднаємо п`ять столиць: Київ, Мінськ, Таллін, Вільнюс та Ригу. Переконаний, нашій державі вдасться увійти у європейську спільноту на паритетних умовах», – зазначив Ярослав Дубневич.

Європейська правда

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Киевская таможня: новые руководители – новые схемыКиевская таможня: новые руководители – новые схемы

Коррупционеры используют временные таможенные декларации и фирмы-однодневки, утверждают журналисты. На таможенном пункте «Столичный», которым руководит Сергей Тупальский, действуют коррупционные схемы, которые наносят государству миллионные убытки.

Две станции метро на Виноградарь планируют открыть в декабре 2021 годаДве станции метро на Виноградарь планируют открыть в декабре 2021 года

В конце декабря 2021 года в эксплуатацию планируют ввести две новых станции Сырецко-Печерской ветки столичного метро «Мостицкая» и «Проспект Правды».