Екс-голова ЦВК України засумнівався в реальності високих показників явки

Явка виборців на виборах президента України практично збігається з показниками голосування 2010 року, що може свідчити про спробу сфальсифікувати результати, заявив екс-глава ЦВК Михайло Охендовський.

Раніше ЦВК України повідомив, що явка на президентських виборах перевищила 45% за результатами обробки даних 36 з 199 виборчих округів станом на 15.00.

Охендовський пояснив, що показники майже збігаються з явкою на вибори в 2010 році, але, на його думку, це не схоже на “реальні показники”, так як кілька мільйонів громадян України виїхали за межі країни як біженці, або на заробітки. Він підкреслив, що тенденція явки, яку демонструють на поточний момент, призведе до того, що на Україні “проголосують” всі без винятку виборці, що, на його думку, не реально.

“Мене особисто ці показники, які ми бачимо зараз і які фактично збігаються з тими показниками, які були, наприклад, в 2010 році, трошки хвилюють … Я до цієї явки ставлюся дуже скептично, на мій погляд, такої чесної явки бути не може”, – заявив він у неділю в ефірі телеканалу “112. Україна”.

На думку Охендовського, виборчі комісії таким способом “роблять собі певний запас для того, щоб потім з цим запасом виборців, які нібито проголосували, виконати те чи інше завдання, яке поставили перед ними”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Золотарев: Ахметов проиграл Медведчуку в борьбе за политическое влияниеЗолотарев: Ахметов проиграл Медведчуку в борьбе за политическое влияние

«Впервые интересы самого богатого украинца, гражданина Украины будут столь мизерно представлены в политике», — констатировал политтехнолог.