Екс-помічник нардепа від БПП підтвердив знайомство з організатором замаху на Гандзюк

Екс-помічник нардепа від БПП Миколи Паламарчука Ігор Павловський заявив, що знайомий з Сергієм Торбіним, якого слідство називає організатором нападу на активістку Катерину Гандзюк.

Про це Павловський повідомив у ефірі однієї з програм, зазначивши, що Торбін брав участь у бойових діях на Донбасі.  

Екс-помічник розповів, що спілкувався з людьми на фронті та надав їм допомогу. Водночас, Павловський спростував інформацію про те, що він передав гроші Торбіну для організації нападу на Гандзюк. Він підкреслив, що до нападу навіть не знав Гандзюк.

«Якщо би я був причетний, то, я думаю, з вами би вже не розмовляв», – наголосив Павловський.

За його словами, поліція викликала його на допит, де він давав свідчення щодо нападу на Гандзюк.

Нагадаємо, у Херсоні близько 12:00 кілька людей в балаклавах закидали коктейлями Молотова будинок помічника народного депутата від «Блоку Петра Порошенка» Миколи Паламарчука – Ігоря Павловського, якого називають посередником між замовниками та виконавцями вбивства активістки Катерини Гандзюк.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

«АвтоКрАЗ» возобновляет поставки авто многолетним партнерам в Грузии и Молдове«АвтоКрАЗ» возобновляет поставки авто многолетним партнерам в Грузии и Молдове

ПАО «АвтоКрАЗ» (Кременчуг Полтавской обл.), единственный в Украине производитель большегрузных автомобилей, заключил контракты на поставку автомобилей с многолетними партнерами в Грузии и Молдове, сообщила пресс-служба компании.

Число получателей субсидий в Украине сократится из-за повышения стандартовЧисло получателей субсидий в Украине сократится из-за повышения стандартов

Количество получающих субсидию домохозяйств сократится в случае увеличения минимальной зарплаты и прожиточного минимума в следующем году, которые правительство предложило поднять вдвое – до 3200 грн.