Ердоган погрожує розірвати дружні відносини з США

Через нові американські введені мита проти Туреччини президент Реджеп Тайїп Ердоган погрожує Вашингтону шукати нових союзників. Про це турецький лідер заявив в статті для The New York Times.

За словами Ердогана, Вашингтон повинен усвідомити, що у Анкари є альтернативи, і мають  застерігати себе від помилкових суджень про те, що відносини США та Туреччини можуть бути асиметричними.

При цьому Ердоган зазначив, що партнерські відносини США і Туреччини можуть опинитися під загрозою, якщо Білий дім не почне поважати суверенітет Анкари.

Також президент Туреччини згадав про спірні питання в турецько-американських відносинах. Ердоган акцентував увагу на проживанні в США проповідника Фетхуллаха Ґюлена, якого звинувачують в спробі військового перевороту в 2016 році, та підтримці Вашингтоном воєнізованих курдських формувань в Сирії.

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп вдвічі підняв мита на алюміній (20%) та сталь (50%) з Туреччини через що турецька ліра впала на 18%.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Напад на українських заробітчан у Польщі: подробиці та фотоНапад на українських заробітчан у Польщі: подробиці та фото

У столиці Польщі Варшаві стався напад на українських заробітчан – невідомі кинули пляшку із запальною сумішшю в квартиру, де мешкають українці.