Фестиваль, присвячений яблуку, відбувся на Вінниччині

Упродовж двох днів, 20–21 жовтня, у місті Бар (Вінницька область) проходив І Міжнародний фестиваль-ярмарок «AppleBar».

Як повідомляє День, у перший день відбувся науково-практичний семінар «Сучасні технології у садівництві», за участі представників агробізнесу з усієї України і зарубіжжя. Другий день був ярмарковим – місцеві виробники представили свою сільгосппродукцію, кулінари – випічку з яблук, а народні умільці – тематичні вироби з глини, лози, дерева, скла. Для гостей фестивалю працювали різні локації і фотозони. А розважали відвідувачів творчі колективи району та «народний кум України» Микола Янченко.

«Бар має давні традиції у садівництві, насамперед – яблуневих культур. Тому ми вирішили використати яблуко як бренд для популяризації нашого міста як серед туристів, так і потенційних партнерів та інвесторів. Ідею проведення фестивалю на честь яблука запозичили у сусідів-молдаван. Цього року ми проводило це свято вперше і маю надію, що фестиваль стане традиційним, – висловлює сподівання міський голова Бара Артур Цицюрський. – На семінар, який ми організували в рамках фестивалю, завітали сільгоспвиробники, спеціалісти в аграрній галузі, зокрема професор, доктор сільськогосподарських наук Олександр Мельник, представники Уманського національного університету садівництва та Чернятинського аграрного коледжу. Під час заходу відбулися презентації провідних українських виробників сільгосппродукції та засобів захисту рослин. Головна мета семінару полягала в тому, щоб привабити інвесторів та допомогти місцевим фермерам налагодити співпрацю з аграріями з інших областей України і Польщі, які також були присутні на заході».

«Аргумент»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Адвокат Ноздровской не верит, что Россошанские могли убить Ирину — они «ширма»Адвокат Ноздровской не верит, что Россошанские могли убить Ирину — они «ширма»

Активисты, взявшие на контроль дело убитой правозащитницы Ирины Ноздровской, договорились с руководителем управления полиции Киевской области Дмитрием Циновим о том, что дочери и родителям погибшей предоставят государственную охрану.

В правительстве анонсировали создание тестовой площадки проекта Hyperloop в одном из городов УкраиныВ правительстве анонсировали создание тестовой площадки проекта Hyperloop в одном из городов Украины

Министр инфраструктуры Украины Владимир Омелян заявил о создании Центра транспортных инноваций и тестовой площадки для реализации проекта Hyperloop в Украине.

Кто из политиков декларирует подарки и выигрыши (инфографика)Кто из политиков декларирует подарки и выигрыши (инфографика)

Украинские политики и чиновники нашли способ, как отмыть свои доходы. Теперь они в своих декларациях указывают, что выигрывали в лотереях, на ставках либо получили подарки на баснословные суммы.