Голосую за Онопрієнка: харків’яни вийшли на фейковий мітинг на підтримку серійного маніяка

У Харкові місцеві жителі вийшли на мітинг на підтримку відомого серійного маніяка Анатолія Онопрієнка, як потенційного кандидата в президенти України. Два дні тому в соцмережах з’явилося оголошення про «роботу» для харків’ян, де пропонувалося «постояти на мітингу за одного з кандидатів в президенти», передає 057.ua.

Відповідно до оголошення, кожен учасник мітингу був би винагороджений 1000 гривень за три години роботи. Фейковий мітинг зібрала редакція 057.ua. За інформацією, до них звернувся ветеран АТО, який і опублікував оголошення.

«Я надихнувся роликами пранкерів, які також зібрали фейковий мітинг в Одесі та Києві. І вирішив перевірити – чи поведуться харків’яни. Тільки за першу добу мені подзвонили близько 150-ти осіб», – розповів організатор мітингу.

Видання допомогло ветерану АТО зібрати фейковий мітинг, написавши для нього оголошення, згідно з яким, усі бажаючі мали зібратися 13 лютого в 16.00 на площі Конституції і взяти з собою документи для реєстрації.

Крім того, журналісти повідомили, що мітинг проходить на підтримку кандидата в президенти від народу Анатолія Онопрієнка. Ніхто з охочих заробити легкі гроші навіть не додумався перевірити, хто такий Онопрієнко.

«Ми спеціально вирішили вибрати «в кандидати» не реального політика, а таку одіозну особистість, щоб показати – любителям «легкої наживи» абсолютно все одно, за кого голосувати. І замість Онопрієнка ми могли підставити будь-яке прізвище, будь то Мілошевич, Мадуро або Захарченко, це не змінило б нічого», – написали у виданні.Нагадаємо, в Одесі невідомі жартівники зібрали сотні людей на мітинг за неіснуючого кандидата в президенти.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

ТОП-10 самых прибыльных футбольных клубов в миреТОП-10 самых прибыльных футбольных клубов в мире

Более выгодные предложения о продаже телеправ, продажи футболок и новые правила финансового фейр-плей поспособствовали увеличению прибыльности ведущих футбольных клубов В прошлом сезоне 10 самых прибыльных команд суммарно заработали 1.1 миллиард долларов — констатирует Forbes, сообщает

MARUV показала спільне фото з Олею Поляковою: гарячий кадрMARUV показала спільне фото з Олею Поляковою: гарячий кадр

Російська гастролерка MARUV не припиняє дивувати своїх прихильників запальними знімками у мережі. Днями артистка показала спільний кадр зі співачкою Олею Поляковою, який приголомшив підписників її блогу.