Головний виклик у Зеленського один, – експерт

Виборча кампанія змінилася. Але найбільший виклик для Зеленського – не піти з посади через рік.

Про це 24 каналу розповів директор аналітичного центру «Політика» Микола Давидюк.

Читайте також: Вибори президента України-2019: якими будуть перші сто днів Зеленського

За його словами, старими методами, якими користуються Порошенко, Тимошенко або Гриценко, боротися нереально. Навіть «Опоблок» у своїх базових регіонах уже не актуальний.

Зеленський задав швидку динаміку і іншу форму кампанії. Ніхто не обговорював зміст. Його не було. Центральне гасло: Ні обіцянок, ні пробачень, можна сказати, набрало 73%,
– наголошує Микола Давидюк.

На переконання Давидюка, в Зеленського два завдання. Перше – переїзд зі старої закостенілої будівлі адміністрації президента в прозорий офіс. По-друге, важливо конвертувати такий шалений рейтинг в депутатські мандати, аби мати змогу приймати рішення. На його думку, з кожним днем партія Зеленського втрачатиме кількість мандатів, тобто мільйони доларів.

Рейтинг Зеленського просідатиме. 75% голосів на парламентських виборах однією ідеологією не збереш. На виборах був популістський мікс: все для всіх і тільки гарне. Квітково-букетний період завершився, треба почати говорити серйозно і приймати рішення. І це буде холодним душем для виборця. Зеленський робить не те, що обіцяв?
– підкреслює Давидюк.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Виталий Шапран: о природе ступенчатых кризисов в УкраинеВиталий Шапран: о природе ступенчатых кризисов в Украине

По большому счету проблематика экономического роста упирается в лень и популизм, отмечает Виталий Шапран, член Украинского общества финансовых аналитиков.

Блумберг готов потратить $1 млрд, чтобы Трамп не выиграл на выборахБлумберг готов потратить $1 млрд, чтобы Трамп не выиграл на выборах

Миллиардер Майкл Блумберг заявил, что готов приложить максимум усилий для того, чтобы Дональда Трампа не избрали на пост президента США.