ГПУ засекретила розслідування про вимагання Ситником мільйона доларів

Генеральна прокуратура засекретила інформацію щодо розслідування кримінального провадження про вимагання директором Національного антикорупційного бюро Артемом Ситником одного мільйону доларів у колишнього прокурора сил антитерористичної операції Костянтина Кулика за закриття справи проти нього.

Про це йдеться у відповіді Генпрокуратури на запит Українських Новин.

Генпрокуратура відмовилася надати інформацію у цій справі, аргументуючи це тим, що вона містить таємницю слідства і не може бути розголошена, доступ до неї обмежений і дана інформація не підлягає оприлюдненню.

Як відомо, у квітні 2016 року Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом вимагання Ситником за посередництва своєї дружини у Кулика одного мільйону доларів за закриття справи проти нього.

НагадаємоГенеральна прокуратура готує повідомлення про підозру директору Національного антикорупційного бюро Артему Ситнику в розголошенні даних досудового розслідування щодо колишнього прокурора сил антитерористичної операції Костянтина Кулика.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

В Харькове активисты добились отмены новых тарифов на проезд в общественном транспортеВ Харькове активисты добились отмены новых тарифов на проезд в общественном транспорте

Харьковский Окружной административный суд удовлетворил заявление активистов Харьковского антикоррупционного центра об обеспечении иска по тарифам.

Глава ЦВК Тетяні Сліпачук: Вже 25 тисяч виборців подали заяви про зміну місця голосуванняГлава ЦВК Тетяні Сліпачук: Вже 25 тисяч виборців подали заяви про зміну місця голосування

«В документах кандидатів у президенти були і помилки, і принципове нехтування законом» На найближчі пару місяців Центральна виборча комісія перетворилася на місце, до якого буде прикута увага усіх.