Іран висунув США умову для відновлення переговорів щодо ядерної програми

Іран висунув США умову для відновлення переговорів щодо ядерної програми

Для відновлення переговорів щодо ядерної програми Сполучені Штати Америки мають зняти санкції з Ірану.

Президент Ірану Хасан Роухані підкреслив, що Тегеран не готовий до діалогу з Вашингтоном під тиском, – передає УНІАН.

“Якщо США повернуться до ядерної угоди, знімуть санкції, то вони можуть у рамках групи “5+1″ вести переговори. До тих пір, поки цього не сталося, можливості для переговорів не буде”, – заявив президент Ірану на прес-конференції у Тегерані в неділю, 16 лютого.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Французы помогут Киеву с расширением территорийФранцузы помогут Киеву с расширением территорий

Мэр Киева Виталий Кличко подписал коммюнике с представителями Метрополии Большого Парижа о сотрудничестве по вопросам агломерации, сообщила пресс-служба Киевской городской госадминистрации.

Нацсовет по телевидению вляпался в коррупционный скандал на многие миллионы гривенНацсовет по телевидению вляпался в коррупционный скандал на многие миллионы гривен

Нацсовет Украины по вопросам телевидения и радиовещания очутился на пороге большого коррупционного скандала − тендеры, которые проводила эта организация, сейчас находятся под прицеллм сотрудников Госбюро расследований.

Крим перестає бути курортною зоною і туристам тепер туди заборонено їхатиКрим перестає бути курортною зоною і туристам тепер туди заборонено їхати

У Криму розпорядженням окупаційної влади РФ припиняється діяльність об'єктів громадського харчування та санаторно-курортних організацій.