Київ і Варшава скоротять польський «чорний список» українців

Україна домовилася про спільну роботу з поляками над скороченням списку українців, яким заборонено в’їзд на територію Польщі.

Про це повідомив заступник глави Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв в ефірі телеканалу ICTV, передає кореспондент UA1.

Він зазначив, що відповідних домовленостей було досягнуто під час зустрічі з державним секретарем – керівником канцелярії президента Польщі Кшиштофом Щерським.

За словами Єлісєєва, наразі цей список є значним і до нього потрапили не лише радикали, але й історики, державні службовці та громадські діячі.

Як відомо, 18 листопада до Польщі не пустили першого українця з «чорного списку». Ним виявився відповідальний секретар Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників АТО, жертв війни та політичних репресій Святослав Шеремета.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Суд удовлетворил иск Сечина к «Новой газете» из-за статьи об отдыхе его жены на яхте за $100 млнСуд удовлетворил иск Сечина к «Новой газете» из-за статьи об отдыхе его жены на яхте за $100 млн

Басманный суд Москвы удовлетворил в полном объеме иск о защите чести и достоинства главы «Роснефти» Игоря Сечина к «Новой газете» и журналисту Роману Анину, автору материала-расследование о яхте «Святая принцесса Ольга» стоимостью в 100 миллионов