Київські архітектори просять заборонити забудову на Рейтарській та Андріївському

Київська міська організація Національної спілки архітекторів України просить заборонити забудову на деяких центральних вулицях Києва.

Про це повідомляє LIGA.net з посиланням на відкритий лист архітекторів до президента, прем’єр-міністра та міської влади.

Архітектори хочуть ввести мораторій на будівництво на Рейтарській, Стрілецькій, Георгіївському провулку, Андріївському узвозі та на Трухановому острові.

«Київ, який перетворився в територію гонки з отримання надприбутків, стрімко втрачає свої безцінні властивості і ознаки «міста для життя», – кажуть автори листа.

На думку організації, у місті відбуваються приховані приватизації, доведення до руйнування окремих споруд і цілих кварталів, умисні підпали реєстрових пам’яток, а гроші із бюджету ідуть на інші потреби.

Раніше повідомлялося, що сьогодні перша громада Чернівецької області перейшла з УПЦ МП до Єдиної Помісної церкви України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Свавілля дніпропетровських податківців призвело до акцій протестуСвавілля дніпропетровських податківців призвело до акцій протесту

Історія зі зникненням 27 травня 2019 року директора компанії «Софт Оіл» Кирила Суворова, в якому були замішані представники Дніпропетровської податкової міліції, обговорюється в українських медіа вже кілька тижнів. Завдяки власнику компанії Дмитру Олійнику і адвокатам скандальному зникненню бізнесмена вдалося надати розголосу. Викраденому, якого насильно утримували представники податкових органів на одній із заміських турбаз Дніпра, вдалося втекти з ув’язнення.