Коболєв очолив топ керівників держпідприємств із найвищою зарплатою – ЗМІ

Глава НАК «Нафтогаз» Андрій Коболєв серед керівників державних підприємств отримує найвищу зарплату – більше 1 млн гривень у місяць.

Про це інформує Економічна правда з посиланням на відповіді на запити.

Враховуючи отримані дані, журналісти з’ясували, що загальний річний показник зарплати Коболєва становить 47,1 млн гривень; приблизна щомісячна зарплатня – 1,04 млн гривень.

Видання зазначає, що направили запити щодо зарплат посадовців у 30 держпідприємств, але з них відповіло тільки 12, інші – запит проігнорували.

На другому місці – очільник «Укрзалізниці» – Євген Кравцов. За 2018 рік він отримав 7,27 млн гривень, у місяць – 606,2 тис. гривень.

Третє місце посів голова «Енергоатома» Юрій Недашковський, що керує підприємством з 2014 року.  Його річний дохід від керівництва підприємством у 2018 році становив 7,26 млн гривень, що в розрахунку на місяць становить 605,5 тис. гривень.

У п’ятірку найбільш оплачуваних посадовців також ввійшли голова НЕК «Укренерго» Всеволод Ковальчук (6,15 млн гривень у рік та 513 тис. гривень в місяць) і керівник конструкторського бюро «Південне» імені Янгеля Олександр Дегтярев (5,5 млн гривень в рік і 459,1 тис. гривень в  місяць).

Нагадаємо, голова НАК «Нафтогаз» Андрій Коболєв пожертвував на благодійність 3,3 млн гривень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Украинцы продолжают доверять властиУкраинцы продолжают доверять власти

Доверие украинцев к президенту Владимиру Зеленскому в конце января 2020 составило 51,6%. Об этом говорится в результатах опроса Центра социального мониторинга и Украинского института социальных исследований им.