Колесніков влаштував розбірки з виборцями на своєму окрузі

Голова політради партії «Опозиційний блок» та кандидат у народні депутати по мажоритарному округу №49 в Донецькій області Борис Колесніков грубо спілкувався з виборцями, які прийшли до нього на зустріч.

Відповідний відеозапис опублікував журналіст Костянтин Андріюк у Facebook.На відео Колесніков хамить одному чоловікові, питання якого йому не сподобалися.

«Ти на себе глянь. На себе глянь із боку. Ти на себе глянь. Який тунеядець. Рожа у фотографію вже не влазить. І сидиш мене вчиш. А як мені з тобою розмовляти? Тому що ти наглий хам. Тунеядець та нероба», – кричав виборцю Колесніков.

Нагадаємо, раніше конфліктував з виборцями глава «Європейської Солідарності» Петро Порошенко, який напав на дівчину.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Не пора на выход: Накроет ли Украину волна эмиграции (инфографика)Не пора на выход: Накроет ли Украину волна эмиграции (инфографика)

Разговоры о якобы поднявшейся волне эмиграции пока не имеют фактических оснований: за 2016 год из Украины официально эмигрировали в три раза меньше, чем годом ранее

TDK покупает американского производителя чипов InvenSense за $1,3 млрдTDK покупает американского производителя чипов InvenSense за $1,3 млрд

Японский производитель электронных компонентов и носителей информации TDK Corp сообщил о покупке американского производителя чипов InvenSense, который поставляет датчики движения для Apple, Samsung Electronics и других производителей мобильных устройств.