Конфлікт з Саакашвілі є фінальним акордом влади – Гацько

Співголова партії «Демократичний альянс» Василь Гацько в ефірі ZIK назвав ситуацію із Михайлом Саакашвілі на держкордоні «фінальним акордом влади».

«Ми побачили, як Порошенко намагався незаконно зачистити політичне поле від своїх опонентів. Натомість Саакашвілі прагнув відстояти свої права на громадянство та на представництво в українській політиці. До того ж, людина має повне право особисто бути присутньою в суді для того, щоб захищати свої інтереси. Це був фінальний акорд влади, яка намагалася усунути своїх політичних конкурентів», – йдеться в заяві.

При цьому він підкреслив небажання команди Порошенка обговорювати його незаконні дії – «Помилка представників влади полягає у тому, що коли вони мали б відреагувати на порушення закону з боку президента – коли він незаконно призупинив громадянство особи, влаштовував цирк на кордоні, – вони починають обговорювати, яким поганим президентом Грузії був Саакашвілі».

Як відомосиловики Авакова поки не мають наміру затримувати Саакашвілі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Река в США окрасилась в ярко-желтый цветРека в США окрасилась в ярко-желтый цвет

В американском штате Колорадо река окрасилась в ярко-желтый цвет после того, как из заброшенной шахты по добыче золота случайно слили около миллиона литров отходов, сообщает ZN.ua.

Убитых российских террористов возят по Донбассу на "Уралах"Убитых российских террористов возят по Донбассу на "Уралах"

Из захваченной террористами Горловки в сторону границы с Россией зафиксировано движение конвоя, два автомобиля "Урал", с уничтоженными боевиками и российскими наемниками. Об этом сообщил координатор группы «Информационное сопротивление» Дмитрий Тымчук на своей странице в Facebook.