Корабель ФСБ Росії протаранив буксир ВМС України

25 листопада прикордонні кораблі ФСБ Росії напали на три кораблі Військово-морських сил ЗС України під час їхнього переходу з порту Одеси до порту Маріуполя в Азовському морі.

Про це повідомили прес-служба командування ВМС ЗС України.

Через агресивні дії росіян буксир ВМС України потребує ремонту обшивки та двигунів.

«Прикордонний корабель «Дон» здійснив таран нашого рейдового буксиру, в результаті якого пошкоджено головний двигун корабля, обшивку та леєрне огородження, втрачено рятувальний плотик», – йдеться в повідомленні.

За інформацією від ВМС України, про перехід суден було заздалегідь проінформовано російську сторону. У відповідь росіяни порушили Конвенцію ООН з морського права та договір між Україною та РФ про використання Азовського моря. Зібрані відеодокази військові вже пообіцяли передати у міжнародні органи.

Нагадаємо, раніше два військові кораблі ВМС України успішно пройшли з Одеси до Маріуполя.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Варфоломей красиво отклонил все просьбы АПЦ и Кирилла о церкви в Украине: «Вопрос закрыт раз и навсегда»Варфоломей красиво отклонил все просьбы АПЦ и Кирилла о церкви в Украине: «Вопрос закрыт раз и навсегда»

Глава Вселенского Патриархата Варфоломей публично ответил всем предстоятелям, что вопрос автокефалии Православной церкви Украины обсуждению не подлежит.

Суд обязал "Полтаваоблэнерго" соблюдать договор с "Нафтогазом" по поставкам газаСуд обязал "Полтаваоблэнерго" соблюдать договор с "Нафтогазом" по поставкам газа

Киевский апелляционный хозяйственный суд обязал ОАО «Полтаваоблэнерго» выполнять условия законного договора с ОАО «НАК „Нафтогаз Украины“ относительно купли-продажи природного газа.