Корчак довела повну невідповідність посаді – нардеп

Глава Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак за дві кампанії з е-декларування довела повну невідповідність займаній посаді.

Про це заявив нардеп від «Батьківшини» Сергій Власенко в ефірі телеканалу ZIK.

Натомість, зауважує нардеп, у ситуації, коли Корчак, по суті, не виконувала свої обов’язки, вона виписувала собі щомісячно премії по 200 тис. гривень.

«Я думаю, що перше, що вона повинна була би зробити, і я про це говорив неодноразово, у тому числі і з трибуни Ради під час її звіту, що їй треба було б написати заяву про звільнення і йти, як раніше говорили, працювати у народне господарство», – заявив Власенко.

Нагадаємо, глава Нацагентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак визнала, що результати роботи відомства за рік можна оцінити на «трійку».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Транзит газа: Украина вдвое снизила стоимостьТранзит газа: Украина вдвое снизила стоимость

Национальная комиссия, осуществляющая госрегулирование в сфере энергетики и коммунальных услуг (НКРЭКУ) снизила вдвое тарифы на услуги транспортировки природного газа для точек входа и выхода.

Предавший Украину адепт «ру**кого мира» и оккупации Донбасса жалуется, что Путин не платит пенсию, – кадрыПредавший Украину адепт «ру**кого мира» и оккупации Донбасса жалуется, что Путин не платит пенсию, – кадры

В социальных сетях появилась видеозапись, на которой сторонник «Новороссии» и оккупации Донбасса российско-террористическими войсками Игорь Кнышов жалуется, что Россия, гражданином которой он является последние годы, отказывается платить ему пенсию.