Корпорація Порошенка Roshen запустила нову фабрику

Кондитерська корпорація Roshen, яка належить колишньому президенту та лідеру партії «Європейська солідарність» Петру Порошенку, запустила виробництво на бісквітному комплексі у Борисполі.

Про це свідчить інформація на упаковці продукції Roshen, яка продається у фірмовій мережі, пише LIGA.net.

Так, на упаковці вказано, що продукція вироблена бісквітним комплексом Roshen, розташованому по вул. Привокзальній міста Борисполя.

«Офіційно про запуск фабрики в Roshen не повідомляли», – йдеться у повідомленні.

На запит видання у корпорації відповіли, що зараз підприємство на етапі запуску виробництва, перша партія товару з нових потужностей надійшла в продаж кілька місяців тому.

«Зараз на фабриці працює понад 100 осіб. Протягом двох років планується збільшення штату до 500 співробітників. При виході комплексу на повну потужність загальна чисельність співробітників повинна досягти 1 100 осіб», – заявил в компанії.

Зазначається, що на бісквітному комплексі в Борисполі працює дві лінії: лінія по виробництву крекеру Hi Day потужністю близько 1 т печива на годину та лінія, на якій виробляють печиво «Есмеральда» з новим смаком і печиво Karolina.

Вихід фабрики на повну потужність запланований до кінця 2020 року.

У прес-службі корпорації заявили, що продукцію з Бориспільського бісквітного комплексу будуть поставляти в усі країни, де присутня Roshen.

Як зазначається, вперше про бісквітну фабрику в Борисполі топ-менеджмент корпорації заговорив в 2013 році. Тоді плани швидко відклали через російське ембарго на українську кондитерську продукцію. У 2016 році до ідеї знову повернулися. Для будівництва компанія взяла в довгострокову оренду п’ять земельних ділянок в Бориспільському районі.

Перевагою ділянки в Борисполі стало його розташування в промисловій зоні, що не вимагало зміни цільового призначення земель, розповідав в інтерв’ю виданню директор бісквітного комплексу Roshen Костянтин Півень. Повідомляється, що зараз корпорація розглядає можливість викупу цих земель за 60 млн гривень.

Як повідомлялося раніше, справа щодо схожості тортів «Roshen» і «БКК» дійшла до Верховного суду.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

НАБУ заинтересовалось доходами нардепаНАБУ заинтересовалось доходами нардепа

Национальное антикоррупционное бюро Украины начало досудебное расследование по факту возможного недостоверного декларирования первого вице-спикера Верховной рады Ирины Геращенко.

В 2017 году на учебу в вузы Украины приняли более тысячи участников АТОВ 2017 году на учебу в вузы Украины приняли более тысячи участников АТО

 По итогам вступительной кампании 2017 года на учебу в высшие военные учебные заведения Украины приняли более тысячи участников Антитеррористической операции, которые имели право на поступление вне конкурса.

«Россиянам теперь не до «Крымнаша»: к ним приходит прозрение, но очень дорогой ценой», — Эйдман«Россиянам теперь не до «Крымнаша»: к ним приходит прозрение, но очень дорогой ценой», — Эйдман

Любая диктатура, любая империя, любое государство с агрессивной внешней политикой — это полицейское государство, где базовые демократические ценности абсолютно не значимы ни для чиновников, ни для силовиков.