Країни ЄС звернуться до ОБСЄ через незгоду з українським законом про освіту

Глава МЗС Болгарії Єкатеріна Захарієва заявила про підписання міністрами закордонних справ Болгарії, Угорщини, Греції та Румунії листа до Павла Клімкіна з висловленням занепокоєння через прийнятий Києвом закон про освіту, передає БГНЕС.

«Є наша спільна ініціатива з колегами з європейських країн, яких, можливо, торкнеться цей закон (про освіту – ред.). І сьогодні ми з міністрами закордонних справ Угорщини, Румунії, Греції та Болгарії підписали листа до міністра закордонних справ України, у якому застерігаємо від негативної дії цього закону – щоб він не торкнувся права меншин на освіту рідною мовою», – йдеться в заяві.

При цьому вона наголосила: вищеозначені країни мають намір відправити «такий же лист до Ради Європи та ОБСЄ«.

Як відомо, в Росії знову заговорили про утиски російськомовного населення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Снайперы сил АТО сократили поголовье оккупантов. Враг надеется на российский «Выхлоп»Снайперы сил АТО сократили поголовье оккупантов. Враг надеется на российский «Выхлоп»

Оккупанты планируют противопоставить украинским снайперам своих «антиснайперов» с российскими винтовками «Выхлоп», поставки которых ожидаются из РФ.

В Украине на четверть рухнуло производство шоколада, печенья, соков и подсолнечного маслаВ Украине на четверть рухнуло производство шоколада, печенья, соков и подсолнечного масла

В январе-июле 2015 года в Украине значительно сократилось производство продуктов питания, в частности шоколада (на 30%), печенья (на 24%), соков (на 29%) и подсолнечного масла (на 22,4%).

Руководство «Корпорации КРТ» призывает СМИ не поддаваться на провокацииРуководство «Корпорации КРТ» призывает СМИ не поддаваться на провокации

Руководство ООО "Корпорация КРТ" обратилось к национальным СМИ по поводу недопущения провокации против компании.