Крах путінського режиму: відомий кримчанин розповів, як Україна поверне півострів

Український журналіст і блогер з Ялти Євген Гайворонський розповів, яким чином Україна поверне Кримський півострів.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Крим. Реалії“.

“Зараз ми спостерігаємо фінал аварії путінського економічного фашизму. Людство практично видужало від цієї страшної чуми і таким чином уникає еволюційних помилок. Найважливішу роль в цьому зіграла Україна”, – вважає Гайворонський.

На його думку, місією України в 1991-2019 роках було руйнування російського економічного фашизму на благо всього людства.

“Цей етап супроводжувався конфліктом між Україною і Росією. Спочатку були спроби вибудувати феодально-васальні відносини, потім, після обрання Україною самостійного шляху, сталася «кримська весна». Таємним інструментом для розпалювання конфліктів і війни в українському суспільстві стало мовне питання”, – звертає увагу він.

На його думку, завдяки поверненню Криму Україна поверне 2 мільйони населення з унікальним мовним досвідом.

“Тут люди п’ять років вивчали путінський економічний фашизм і боролися з ним. Кримська російська мова – це мова перемоги над путінізмом, ефективна ментальна протиотрута від страшної загрози людству. Це важливий нематеріальний трофей України за підсумками кампанії по поверненню Криму. Чехов, Достоєвський, Брати Стругацькі – це світочі світового значення в цьому культурному пласті”, – пише журналіст.

Він вважає, що як раз повернення Криму і крах путінізму відкривають новий етап в історичному розвитку України.

Нагадаємо, в річницю анексії Криму в окупованій Ялті з’явилися листівки «Я відкликаю свій підпис з референдуму».

А в Сімферополі, одіозний російський політик Володимир Жириновський проговорився про агресивні плани Росії в аннексированном Криму.

Голова Державної думи В’ячеслав Володін виступив із цинічною заявою. Перебуваючи в Криму, він заявив, що Україна повинна виплатити Російської Федерації компенсацію “за 25-річну анексію півострова”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

НАЗК обмежить доступ до реєстру е-деклараційНАЗК обмежить доступ до реєстру е-декларацій

НАЗК анонсувало тимчасове обмеження доступу до реєстру е-декларацій 1 лютого. Про це повідомляє прес-служба Агенства, зазначаючи: причиною цьому буде проведення робіт зі збільшення потужності серверного обладнання.

Россия скрывала смерть капитана спецназа ГРУ РФ Курбана Касумова, ликвидированного в Сирии: СМИ сообщили подробностиРоссия скрывала смерть капитана спецназа ГРУ РФ Курбана Касумова, ликвидированного в Сирии: СМИ сообщили подробности

Российские средства массовой информации тиражируют сведения о том, что еще 2 августа в результате обстрела в Сирии погиб 31-летний капитан спецназа разведки РФ Курбак Касумов, ликвидированный террористами «ИГИЛ».