Лещенко: «Укроборонпром» генерує багатомільйонні «чайові» для керівництва країни

Народний депутат Сергій Лещенко заявив, що державний бюджет обкрадається на сотні мільйонів доларів через концерн «Укроборонпром». Для прикладу в своєму блозі Лещенко навів продаж двох видів товарів озброєння державним заводом «Імпульс» з м. Шостка, який входить в структуру «Укроборонпрому».

«Вся галузь військово-промислового співробітництва є глибоко законспірованою, формально – через намагання зберегти «військову таємницю», а реально – через багатомільйонні «чайові», які генерує ця сфера для керівництва країни», – написав Лещенко.

За його словами, у квітні 2017 року продав партію в кількості 109 упаковок капсуль-детонаторів та капсуль-запалювачів за 95 тис. євро. Покупцем виступив кіпрський офшор PH Strategic Business Limited, а одержувачем продукції – сербська компанія Sloboda. Проте сербська компанія придбала військову продукцію не за 95 тис. євро, а за 700 тис. євро.

«Тобто різниця склала 600 тисяч євро на одній лише партії, які залишилися на рахунках фірми з Кіпру. Корупційний навар склав не 20 відсотків, і навіть не в два рази – а в сім разів», – зазначив нардеп.

Водночас Лещенко назвав колишнього главу «Укроборонпрому» Романа Романова людиною президента Петра Порошенка, оскільки раніше екс-керівник військового концерну працював у компанії «Богдан». Крім того, нардеп звернув увагу на заступницю глави «Укроборонпрому» Світлану Хромець, яка, на його думку, є мозком усіх схем в концерні. До речі Хромець також раніше працювала у «Богдані».

Нагадаємо, Лещенко заявив, що Адміністрація президента досі не подала позову проти британської телерадіокомпанії BBC за нібито наклеп щодо інформації про купівлю зустрічі президента Петра Порошенка з президентом США Дональдом Трампом за 400-600 тис. доларів, що може свідчити про її достовірність.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Верховный Суд во второй раз не изменил место рассмотрения апелляции ГПУ на закрытие дела против КернесаВерховный Суд во второй раз не изменил место рассмотрения апелляции ГПУ на закрытие дела против Кернеса

Верховный Суд Украины во второй раз отказался менять место рассмотрения жалобы Генпрокуратуры Украины на закрытие уголовного производства в отношении мэра Харькова Геннадия Кернеса.