Леся Нікітюк похизувалась випадковою зустріччю зі світовою знаменитістю: фото

Телеведуча Леся Нікітюк після завершення співпраці з проектом «Орел и решка» продовжує активно подорожувати світом. Щоразу в мережі вона публікує нові фото своїх захопливих мандрівок, які приголомшують прихильників зірки. А днями телеведуча похизувалась зустріччю з британським музикантом Крейгом Девідом.

За словами Лесі Нікітюк, її зустріч з популярним артистом Крейгом Девідом, який в грудні 2018 року відіграв гучний концерт у Києві, була випадковою. Харизматична телеведуча очікувала на свій рейс в аеропорту Франції – Шарль-де-Голль, коли артист сів поряд з нею в лаундж-зоні.

Читайте також: Леся Нікітюк поділилась курйозним великоднім відео

Спершу Леся Нікітюк не впізнала Крейга Девіда, та коли до нього підійшли десятки людей, щоб зробити фото, вона теж попросила селфі. Знаменитий британець не відмовив українці та залюбки поспілкувався з нею. А от, щоб вивідати ім’я зірки, Леся Нікітюк пішла на хитрість. Вона попросила артиста дати посилання на свій блог, щоб позначити його на фото. Так телеведуча й дізналась, що сидить поряд із Крейгом Девідом. 

Друзі, цей відомий чоловік виявився Крейгом Девідом. Якщо ще зустріну Брюса Вілліса, то вже вип’ю. Оце так переліт… Якщо щось Крейг Девід в Терміналі 2F! А я на футбол,
– з гумором розповіла Леся Нікітюк. 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Яременко объяснил, почему назначение Смолия на руку внешним кураторамЯременко объяснил, почему назначение Смолия на руку внешним кураторам

Новым главой Нацбанка должен стать не человек-банкир, а человек-макроэкономист. По мнению собеседника издания, «обновленный» Нацбанк должен быть менее зависим от властных структур и процессов, протекавших под лозунгами очищения банковской системы.

Шкиряк: После ареста патрульного Олейника нарушители снова стали "светить корочками"Шкиряк: После ареста патрульного Олейника нарушители снова стали "светить корочками"

Нарушители на дорогах в Киеве снова стали вести себя нагло после ареста патрульного полицейского Сергея Олейника, который убил пассажира BMW в ходе резонансной погони в столице.