Мешканці Донбасу разом з російськими паспортами отримують «військовий квиток»

Мешканці окупованих територій, які виявили бажання отримати російський паспорт, отримують всередині «печатку» про військовий обов’язок.

Як стверджують джерела, охочі отримати паспорт РФ мали для цього спочатку отримати паспорт псевдореспубліки Донецька.

Читайте також: Росія може почати масштабну агресію, – Полторак про наслідки паспортизації Донбасу

Після того, як мешканці Донбасу ставали «громадянами республіки», вони мали піти на військовий облік і там вже отримати повістку.

Адже, за законом псевдореспубліки про військовий обов’язок, громадяни «ДНР» повинні проходити службу у військових формуваннях, бути в запасі чи інших військах, а також проходити військову підготовку для захисту самопроголошеної республіки.

До того ж, наголошується, що наявність у громадянина псевдореспубліки подвійного громадянства не звільняє його від виконання військового обов’язку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Аваков заявив про затримання підозрюваного у нападі на ГандзюкАваков заявив про затримання підозрюваного у нападі на Гандзюк

Поліція затримала підозрюваного в нападі на виконуючу обов’язки керуючого справами мерії Херсона, антикорупційну активістку Катерину Гандзюк.

Генерал-разведчик рассказал о превосходстве украинского оружия над американскимГенерал-разведчик рассказал о превосходстве украинского оружия над американским

Украина не нуждается в военной помощи из заграницы, в частности из США, так как новейшая украинская военная техника не только не уступает, но по некоторым параметрам превосходит зарубежные аналоги.