На окупованому Донбасі виникли серйозні проблеми з видачею паспортів РФ: подробиці

Жителі окупованого Донбасу вичікують в довгих чергах оформлення російських паспортів, проте бажану “корочку” отримати поки не вдається.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на публікацію в Twitter користувача «Ель Мюрид».

Автор публікації звернув увагу на матеріал російської «Нової газети». Журналіст відвідав пункт видачі російських паспортів і зрозумів, що ситуація на даний момент дуже сумна.

«Судячи з репортажу спеціального кореспондента “Нової газети”, яка побувала в ДНР-ЛНР на предмет вивчення ситуації з видачею російських паспортів, вона йде ще гірше, ніж можна було припустити, представляючи попередні цифри всього процесу», – написав автор публікації у коментарі до матеріалу.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в окупованому Донецьку закликають виходити на вулиці з мітингами, якщо “влада” не опублікує незаперечні факти про масову видачу російських паспортів.

Також у Європейському союзі вивчають можливість заборонити в’їзд на свою територію громадянам України, які отримали паспорт Російської Федерації за спрощеною процедурою.

А тим часом в мережі розповіли, як насправді бойовики “ДНР” видають паспорти РФ – мешканці окупованого Донецька скаржаться на жахливу організацію і величезні черги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Мажоритарщик от “Слуги народа” Виталий Боговин оказался замешан в налоговой афере на 70 млн грнМажоритарщик от “Слуги народа” Виталий Боговин оказался замешан в налоговой афере на 70 млн грн

Компании вероятного кандидата в нардепы по 78 округу от партии “Слуга народа” Виталия Боговина участвовали в схеме уклонения от уплаты налогов на общую сумму без малого 70 млн грн.