На старті Australian Open-2019 Кіченок і Ван Яфань обіграли дует Ястремської

Українка Надія Кіченок і китаянка Ван Яфань вийшли до другого кола парного розряду Australian Open – першого в сезоні тенісного турніру серії Grand Slam – Відкритого чемпіонату Австралії, який проходить в Мельбурні.

У стартовому раунді Кіченок і Яфань завдали поразки українсько-грузинському тандему Даяна Ястремська – Оксана Калашникова – 6:4, 6:2, повідомляє Укрінформ.

Два сети звітного протистояння пар загалом тривали 1 годину та 4 хвилини, повідомляє btu.org.ua

У наступному колі Кіченок і Яфань зустрінуться з посіяним під 4-м номером американсько-чеським дуетом Ніколь Меліхар – Квіта Пешке, який в свою чергу обіграв німецько-британську пару Тетяна Марія – Хізер Вотсон – 6:1, 4:6, 6:4.

Додамо, що загальний призовий фонд Australian Open-2019 становить $44,5 млн. Турнір завершиться у неділю, 27 січня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

На росТВ открыто обсуждают вхождение Украины в состав России: видео вызвало скандал в соцсетяхНа росТВ открыто обсуждают вхождение Украины в состав России: видео вызвало скандал в соцсетях

​На российском ТВ произошел очередной громкий скандал из-за Украины: завкафедрой международных отношений и дипломатии Московского гуманитарного университета Николай Платошкин прямо заявил о российских планах оккупировать Киев, Одессу и Харьков.